Velkoobchod

Velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu


 

Obchodníkům s nábytkem nabízíme velkoobchodní spolupráci. Velkoobchod je plně integrovaný do našeho internetového obchodu. Po dohodě o spolupráci se zaregistrujete v našem e-shopu, my vám zapneme velkoobchodní ceník a vy můžete umělý ratan objednávat rovnou v prostředí internetového obchodu, kde uvidíte velkoobchodní ceny.


 

Nebráníme se ani spolupráci s internetovými obchodníky, ovšem vzhledem k povaze našeho luxusního ratanového nábytku máme zájem pouze o spolupráci s kvalitními prodejci. Zásadním požadavkem na spolupráci při internetovém prodeji je nepodrážet maloobchodní ceny.


 

Musíme upozornit, že zásadně neprodáváme na fakturu se splatností po doručení zboží. Vzhledem k ubohé platební morálce a chabé vymahatelnosti práva v naší zemi nemůžeme stavět naše podnikání na doufání, že nám každý zaplatí. Zboží tedy dodáme po uhrazení zálohové faktury nebo na dobírku.


 

Pokud jde o dopravu, nabízíme dvě možnosti – buď si můžete zboží vyzvednout v našem skladě v Jihlavě, nebo náš umělý ratanový nábytek doručíme do vaší provozovny či rovnou k vašemu zákazníkovi. Většinu zahradního nábytku zasíláme na paletách prostřednictvím kurýrní služby Toptrans. Některé výrobky vzhledem k jejich rozměrům rozváží náš řidič vlastní dopravou.


 

Máte-li zájem s námi spolupracovat, kontaktujte nás. Do emailu prosím uveďte jakým způsobem a kde chcete náš zahradní nábytek z umělého ratanu prodávat, svůj telefon a IČ. Osoby, které se neumí podepsat, nemají telefon, nebo IČ a podobně nepovažujeme za partnery, a proto na takové emaily nereagujeme. Nejsme arogantní, ale nemáme čas řešit nesmyslné poptávky.


 

Naším cílem je udělat kvalitní nábytek z umělého ratanu dostupný co největšímu počtu spokojených zákazníků. Proto pracujeme s relativně malými maržemi a nelze u nás očekávat horentní velkoobchodní slevy. Obchodníci, kteří mají za cíl prodat pár kusů nábytku s velkým ziskem, budou z velkoobchodních cen zklamaní.


 

Větší zakázky pro restaurace, kavárny, hotely a lázně řešíme za individuální ceny, kalkulované podle velikosti zakázky. Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.


 

Náš ratanový nábytek vám rádi předvedeme v našem skladu a showroomu na kraji Jihlavy, kousek od dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Nejsme jen sezónní internetový prodejce, nábytek máme skladem po celý rok. Pokud by něco chybělo, naprostou většinu sortimentu dostaneme do skladu do týdne.


 

Více informací o umělém ratanu jako takovém a jeho vlastnostech, konstrukcích našeho nábytku, výrobě, trvanlivosti a údržbě se dočtete v samostatném článku.

 

Ke spolupráci zveme také tvůrce zahrad, architekty či developery. Rádi Vám vyplatíme zajímavou provizi, pokud nás doporučíte svým klientům. Máme připravené bannery pro Vaše webové stránky s měřícím kódem, který po dobu 30 dní eviduje zákazníka příchozího z Vašich stránek. Případně Vám rádi dodáme tištěné katalogy pro Vaše zákazníky. Neváhejte nás kontaktovat, a domluvíme se.

Vyhledávač dle kódu
Facebook
 
 
Přihlášení