O nás

O nás

Naše společnost LEDTechnics CZ s.r.o. prodává kvalitní nábytek z umělého ratanu v ČR a na Slovensku. Nejsme jen internetový prodejce bez vlastního skladu, jsme přímý dovozce širokého sortimentu zahradního ratanového nábytku, na našem trhu máme výhradní zastoupení několika značek pro Českou Republiku a Slovensko. Především se jedná o kvalitní umělý ratan od holandské značky IRM. V naší nabídce najdete jak oficiální kolekci IRM, tak kolekce touto firmou vyráběné speciálně pro naši společnost pod značkou LTC. Náš umělý ratan nábytek držíme celoročně skladem na kraji Jihlavy hned u dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Součástí skladu je také showroom, kde vám náš ratanový nábytek rádi ukážeme a necháme vyzkoušet. Na prohlídce je třeba se předem domluvit, kontaktujte nás.

Umělým ratanem se zabýváme dlouhodobě. Nákup u nás má na rozdíl od jednorázových prodejců kromě dalšího tuto důležitou výhodu: pokud po nějaké době zničíte židli z naší jídelní sestavy, i po letech u nás koupíte tu samou, ve stejné barvě. Pokud se Vám rozroste rodina, a budete potřebovat zvětšit naši modulovou sedací soupravu, bez problému můžete přikoupit to samé křeslo nebo jednotlivé díly, kterými sedací soupravu zvětšíte.

 

Nabídka nábytku z umělého ratanu

Dodáváme široký sortiment sedacích souprav z umělého ratanu. V naší nabídce najdete jak rohové sedací soupravy, tak modulové, klasické, balkonové a také levné sedací soupravy z umělého ratanu určené k montáži. Dále u nás zakoupíte velké množství jídelních sestav z umělého ratanu, které máme v internetovém obchodě přehledně seřazené podle počtu míst k sezení. Samostatně též prodáváme ratanová křesla a židle, stejně jako zahradní stoly z umělého ratanu. V našem e-shopu dále najdete lehátka z umělého ratanu a zahradní ratanové postele a pohovky. V neposlední řadě nabízíme k tomuto zahradní nábytku doplňky, jako jsou například květináče z umělého ratanu.


 

Výroba ratanového nábytku

Výroba nábytku probíhá v Číně. Jelikož se jedná o ruční práci – kvalitní umělý ratan musí být vyplétán ručně, aby byly zachovány jeho unikátní vlastnosti, je to vzhledem k ceně práce logická volba. Ovšem továrna, kde se náš zahradní ratanový nábytek značky IRM a LTC vyrábí, má holandský management. Není to tedy nějaká anonymní čínská produkce, u které nikdo neví, jaké materiály byly vlastně použity. Naopak, o design a dohled nad kvalitou se stará holandský management s důrazem na západoevropské standardy. Návrhy ratanového nábytku vytváří italské designerské studio s důrazem na vzhled a užitné vlastnosti, proto vypadá náš nábytek z umělého ratanu tak dobře.


 

Barvy umělého ratanu

Pokud máte zájem kombinovat na vaší zahradě více prvků z našeho ratanového nábytku, poraďte se s námi. Z produktových fotografií a popisu výrobků orientačně poznáte, jakou má umělý ratan barvu. Nicméně u některých výrobků může na první pohled vypadat barva umělého ratanu obdobně, přesto se může v nuancích lišit. Jako určité vodítko uvádíme u příslušných výrobků z jaké jsou kolekce. Kolekce Perla a Brillante mají stejnou barvu výpletu. Pokud se například rozhodnete koupit si k sedací soupravě z umělého ratanu Brillante lehátko z kolekce Perla, můžete je postavit vedle sebe.


 

Filtrování v kategoriích

Pro přehlednost je naše nabídka sestavena do příslušných kategorií, z nichž ty obsažnější mají své podkategorie. Náš internetový obchod jako nadstavbu k tomuto řazení umožňuje dále detailní filtrování v rámci kategorie/podkategorie. Můžete si tedy velmi jednoduše vyfiltrovat třeba všechny výrobky z dané kategorie, která splňují tato kritéria: konstrukce z duralu, barva výpletu hnědá, kolekce Perla, počet míst 4.


 

Konstrukce zahradního ratanového nábytku

Prodáváme nábytek se dvěma typy konstrukcí. Zahradní ratanový nábytek s konstrukcí z duralu (pevná a přitom lehká slitina hliníku, která je nereznoucí) je určený k celoročnímu venkovnímu použití. Nábytek s ocelovou konstrukcí je určen pod střechu. Ručně vyplétaný umělý ratan, který je použit pro veškerý náš sortiment, není recyklát, ale panenský materiál, je mrazuvzdorný a má UV filtr pro slunečnímu záření. Samostatný článek umělý ratan vám dá více informací o tomto materiálu a o konstrukcích ratanového nábytku z naší nabídky, a také tipy, na co si dát pozor při koupi nábytku z umělého ratanu u konkurence.


 

Velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu

Provozujeme také velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu. Více se o něm dozvíte v samostatném článku.


 

Prodej na splátky

Je nám líto, ale prodej na splátky zásadně neprovozujeme. Vlastně nám to líto není. Domníváme se, že nákupy na úvěr vedou v příliš mnoha případech k dluhovým pastem a problémům, namísto k radosti ze zakoupeného nábytku. Úvěrový business je podle našeho názoru amorální a nemíníme ho podporovat partnerstvím s úvěrovými společnostmi.

 

 

Naše další obchody

Naše společnost provozuje také další internetové obchody. V e-shopu zahradni-ratan.cz koupíte nábytek z umělého ratanu výhradně z oficiální kolekce IRM. Ratanový nábytek z přírodního ratanu, vhodný především do interiérů, najdete v internetovém obchodě ratanobchod.cz. V našem širokosortimentním obchodě MKDekor.cz koupíte zahradní a ratanový nábytek z přírodního a umělého ratanu. Neváhejte též navštívit náš e-shop LTC-zahradni-nabytek.cz, kde najdete veškerý náš zahradní nábytek, tedy nejen umělý ratan, ale též dřevěný zahradní nábytek, dětskou zahradu, truhlíky, květináče a další.

 

Vyhledávač dle kódu
Facebook
 
 
Přihlášení