O nás

O nás

Naše společnost LEDTechnics CZ s.r.o. prodává kvalitní nábytek z umělého ratanu v ČR a na Slovensku. Nejsme jen internetový prodejce bez vlastního skladu, jsme přímý dovozce širokého sortimentu zahradního ratanového nábytku, na našem trhu máme výhradní zastoupení několika značek pro Českou Republiku a Slovensko. Především se jedná o kvalitní umělý ratan od holandské značky IRM. V naší nabídce najdete jak oficiální kolekci IRM, tak kolekce touto firmou vyráběné speciálně pro naši společnost pod značkou LTC. Náš umělý ratan nábytek držíme celoročně skladem na kraji Jihlavy hned u dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Součástí skladu je také showroom, kde vám náš ratanový nábytek rádi ukážeme a necháme vyzkoušet. Na prohlídce je třeba se předem domluvit, kontaktujte nás.

Umělým ratanem se zabýváme dlouhodobě. Nákup u nás má na rozdíl od jednorázových prodejců kromě dalšího tuto důležitou výhodu: pokud po nějaké době zničíte židli z naší jídelní sestavy, i po letech u nás koupíte tu samou, ve stejné barvě. Pokud se Vám rozroste rodina, a budete potřebovat zvětšit naši modulovou sedací soupravu, bez problému můžete přikoupit to samé křeslo nebo jednotlivé díly, kterými sedací soupravu zvětšíte.

 

Nabídka nábytku z umělého ratanu

Dodáváme široký sortiment sedacích souprav z umělého ratanu. V naší nabídce najdete jak rohové sedací soupravy, tak modulové, klasické, balkonové a také levné sedací soupravy z umělého ratanu určené k montáži. Dále u nás zakoupíte velké množství jídelních sestav z umělého ratanu, které máme v internetovém obchodě přehledně seřazené podle počtu míst k sezení. Samostatně též prodáváme ratanová křesla a židle, stejně jako zahradní stoly z umělého ratanu. V našem e-shopu dále najdete lehátka z umělého ratanu a zahradní ratanové postele a pohovky. V neposlední řadě nabízíme k tomuto zahradní nábytku doplňky, jako jsou například květináče z umělého ratanu.


 

Výroba ratanového nábytku

Výroba nábytku probíhá v Číně. Jelikož se jedná o ruční práci – kvalitní umělý ratan musí být vyplétán ručně, aby byly zachovány jeho unikátní vlastnosti, je to vzhledem k ceně práce logická volba. Ovšem továrna, kde se náš zahradní ratanový nábytek značky IRM a LTC vyrábí, má holandský management. Není to tedy nějaká anonymní čínská produkce, u které nikdo neví, jaké materiály byly vlastně použity. Naopak, o design a dohled nad kvalitou se stará holandský management s důrazem na západoevropské standardy. Návrhy ratanového nábytku vytváří italské designerské studio s důrazem na vzhled a užitné vlastnosti, proto vypadá náš nábytek z umělého ratanu tak dobře.


 

Barvy umělého ratanu

Pokud máte zájem kombinovat na vaší zahradě více prvků z našeho ratanového nábytku, poraďte se s námi. Z produktových fotografií a popisu výrobků orientačně poznáte, jakou má umělý ratan barvu. Nicméně u některých výrobků může na první pohled vypadat barva umělého ratanu obdobně, přesto se může v nuancích lišit. Jako určité vodítko uvádíme u příslušných výrobků z jaké jsou kolekce. Kolekce Perla a Brillante mají stejnou barvu výpletu. Pokud se například rozhodnete koupit si k sedací soupravě z umělého ratanu Brillante lehátko z kolekce Perla, můžete je postavit vedle sebe.


 

Filtrování v kategoriích

Pro přehlednost je naše nabídka sestavena do příslušných kategorií, z nichž ty obsažnější mají své podkategorie. Náš internetový obchod jako nadstavbu k tomuto řazení umožňuje dále detailní filtrování v rámci kategorie/podkategorie. Můžete si tedy velmi jednoduše vyfiltrovat třeba všechny výrobky z dané kategorie, která splňují tato kritéria: konstrukce z duralu, barva výpletu hnědá, kolekce Perla, počet míst 4.


 

Konstrukce zahradního ratanového nábytku

Prodáváme nábytek se dvěma typy konstrukcí. Zahradní ratanový nábytek s konstrukcí z duralu (pevná a přitom lehká slitina hliníku, která je nereznoucí) je určený k celoročnímu venkovnímu použití. Nábytek s ocelovou konstrukcí je určen pod střechu. Ručně vyplétaný umělý ratan, který je použit pro veškerý náš sortiment, není recyklát, ale panenský materiál, je mrazuvzdorný a má UV filtr pro slunečnímu záření. Samostatný článek umělý ratan vám dá více informací o tomto materiálu a o konstrukcích ratanového nábytku z naší nabídky, a také tipy, na co si dát pozor při koupi nábytku z umělého ratanu u konkurence.


 

Velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu

Provozujeme také velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu. Více se o něm dozvíte v samostatném článku.


 

Prodej na splátky

Je nám líto, ale prodej na splátky zásadně neprovozujeme. Vlastně nám to líto není. Domníváme se, že nákupy na úvěr vedou v příliš mnoha případech k dluhovým pastem a problémům, namísto k radosti ze zakoupeného nábytku. Úvěrový business je podle našeho názoru amorální a nemíníme ho podporovat partnerstvím s úvěrovými společnostmi.

 

 

Naše další obchody

Naše společnost provozuje také další internetové obchody. V e-shopu zahradni-ratan.cz koupíte nábytek z umělého ratanu výhradně z oficiální kolekce IRM. Ratanový nábytek z přírodního ratanu, vhodný především do interiérů, najdete v internetovém obchodě ratanobchod.cz. V našem širokosortimentním obchodě MKDekor.cz koupíte zahradní a ratanový nábytek z přírodního a umělého ratanu. Neváhejte též navštívit náš e-shop LTC-zahradni-nabytek.cz, kde najdete veškerý náš zahradní nábytek, tedy nejen umělý ratan, ale též dřevěný zahradní nábytek, dětskou zahradu, truhlíky, květináče a další.

 

WE SPEAK ENGLISH - we do not deliver our goods outside of Czech Republic and Slovakia due to high transport costs, but we are ready to serve English speaking foreigners living in these countries. Just call us at +420 739 77 23 28 or write to info@ltc-umely-ratan.cz.

 

WIR SPRECHEN DEUTSCH. Wegen zu hoher Versandkosten, bieten wir leider keine internationalen Lieferungen unserer Waren an. Wir stehen aber jedem deutschsprechenden Interessenten zur Verfügung. Wenn Sie mit Ihrer Bestellung Hilfe brauchen, rufen Sie uns einfach unter der Telefon-Nummer +420 739 77 23 28 an. Wir helfen Ihnen gerne auch per E-Mail info@ltc-umely-ratan.cz.

 

HABLAMOS ESPAÑOL - podemos servir a los Españoles viviendos en la Republica Checa o Eslovaquia. Llámanos +420 739 77 23 28 o escribe a info@ltc-umely-ratan.cz.

Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

Česká republika:

200,- Kč Kurýr

50,- Kč navíc za dobírku

Slovensko (fakturujeme v aktuálním kurzu EUR):

750,- Kč Kurýr

50,- Kč navíc za dobírku

 

DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.

Facebook