ZAHRADNÍ SET S VYSOKÝMI ZÁDY PRINCESS 5 PRO 5 OSOB, KULATÝ ŠEDOBÉŽOVÝ UMĚLÝ RATAN A HLINÍK
Kód PRI311_K
Barva Šedobéžová
Funkce Odpočinková/Stolování
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 5
Počet stolů 1
Polstry Ano
Druh ratanu Půlkulatý
Barva polstrů Antracit
54 990 Kč
skladem
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu - Princess kombinuje výhody odpočinkové sedací soupravy a jídelní sestavy. Zahradní set sestává z pohovky pro 3 osoby, dvou samostatných křesel a 160 cm dlouhého stolu, který je zvýšený, aby se u něj dalo též najíst. Tento vysoce odolný moderní zahradní set skýtá velmi pohodlné posezení pro 5 osob, je určený k odpočinku ale i stolování na zahradě, terase, či u bazénu. Obrovskou výhodou jsou vysoké zádové opěrky s pohodlným polstrováním, které u většiny zahradních sestav nenajdete. U všech míst k sezení je jejich výška 65cm od vrchní části podsedákového polstru!

Obě křesla, stejně jako obě krajní sedadla na pohovce, jsou polohovatelná. V područkách je zabudovaný systém podobný zařízení pro sklápění sedadel v letadle. Takže máte-li chuť, můžete si opěradla na těchto 4 místech zahradní sedací soupravy sklopit tak, jak Vám to vyhovuje, a užít si relaxaci.

Zvýšený stůl o rozměrech desky 160x80cm s výškou 65cm má parametry jídelního stolu. Celá konstrukce je z hliníku, deska stolu je vyrobena z tvrzeného, bezpečnostního skla, které je na povrchu potaženo ochranou, 5mm tlustou keramickou vrstvou. Pro zahradní nábytek LTC zásadně používáme tvrzené sklo, které je bezpečné pro naše zákazníky. Při rozbití se totiž rozpadne na spoustu malých kousků, jako je tomu např. u oken automobilů. Sklo je robustní a dostatečně zatěžuje hliníkovou konstrukci, stůl je proto stabilní.

Tento zahradní set chytře kombinuje výhody hliníkového zahradního nábytku a umělého ratanu. Výplet umělým ratanem je proveden kvalitním polyethylenovým vláknem vyrobeným z panenského materiálu, nejedná se o recyklát, který by neměl patřičné vlastnosti. Proto je náš umělý ratan barevně odolný, pružný, bez problému zvládá nejen slunce a déšť, ale i vodu z bazénu. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými vlákny umělého ratanu. Díky ruční výrobě je každý kus našeho zahradního nábytku originálem. Jedná se o půlkulatý umělý ratan, který je pevnější a odolnější než plochý umělý ratan a dodává zahradnímu nábytku přirozenější vzhled. Výplet z vláken umělého ratanu v různých odstínech šedé a béžové barvy rozehrává rafinovanou hru světla a stínu, efektně měnící vzhled zahradního setu v průběhu dne podle intenzity nasvícení.

Tento ratanový zahradní nábytek má pevnou konstrukci z tlustostěnného duralu, která je ručně svařována v ochranné atmosféře. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je dále matně lakována práškovou barvou v odstínu antracit a z větší části ručně opletena umělým ratanem. Výjimkou jsou nejexponovanější místa, kde v praxi dochází k nejrychlejší degradaci umělého ratanu: područky a nohy sedací části nábytku, a stolek. Tyto části sedací soupravy jsou čistě hliníkové, bez umělého ratanu. Tato sedací souprava tak spojuje to nejlepší z obou světů, jak hliníkového zahradního nábytku, tak i umělého ratanu. Není tak uniformní, jako bývají hliníkové zahradní sety a přitom vydrží mnohem déle, než běžný nábytek z umělého ratanu.

Polstry a polštáře ratanového zahradního nábytku jsou potaženy kvalitní polyesterovou tkaninou, která je voděodolná a odolává navíc i plísním a slunci. Přesto je na dotyk příjemná a nabízí příjemné posezení i v plavkách. Každé místo k sezení má svůj podsedák a zádový polštář, jejichž potah je propojený, aby zůstávaly na svém místě i při větrném počasí. Tomu navíc pomáhá též upevnění zádového polstru ke konstrukci opěrky. Potahy jsou snímatelné (mají otvor na zip, kterým vyjmete výplň) a pratelné na 40°C bez aviváže. Nesmí se sušit v sušičce. Samy rychle vyschnou. Barvy polstrů volíme tak, aby byly praktické na údržbu.

Polstry ratanového zahradního nábytku mají výplň z husté paměťové pěny. Tento zahradní set má výšku podsedáku 8cm, sezení v něm je proto pohodlné a příjemné i po dlouhé hodiny. Zádový polštář má tloušťku 10cm, pěnový vnitřek má před sebou i za sebou obal z měkčí vrstvy dutého vlákna. Díky tomu je zádová opěrka o trochu měkčí než podsedák a polštář má zaoblený tvar. Paměťová pěna je hustá a tvrdá, aby se příliš snadno neproseděla a držela výšku. Výplň polstrů je obalena pevnou netkanou textilií. Polstry ratanového zahradního nábytku LTC jsou odolné vůči plísním a vlhku.

Z důvodu snadnější přepravy nejsou opěráky sofy pro tři osoby připevněny ke korpusu, a je potřeba je po rozbalení sedací soupravy připevnit. Stejně tak stolek, kam je potřeba připevnit nohy. Montáž je skutečně snadná a rychlá. Spojovací materiál je samozřejmě součástí balení. Křesla jsou dodávána vcelku.

DÁREK

Jako poděkování za nákup od nás k zahradnímu setu dostanete zdarma ochranný nanotechnologický sprej Nanoway.

Sprej Nanoway ratan: tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu umělého ratanu před UV zářením a znečištěním. Ratanový zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro nábytek z umělého ratanu, resp. z plastu. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg. Nosnost do 150kg platí na každé místo k sezení v tomto zahradním setu.

Rozměry pohovky pro 3 osoby:

 • šířka: 194cm
 • hloubka: 86cm
 • výška: 106cm
 • výška sedu: 36cm + 8cm polstr
 • vnitřní hloubka sedu: 55cm + 10cm polstr
 • výška područek: 62cm
 • výška područek od sedu: 17cm

Rozměry křesla:

 • šířka: 74cm
 • hloubka: 86cm
 • výška: 106cm
 • výška sedu: 36cm + 8cm polstr
 • vnitřní hloubka sedu: 55cm + 10cm polstr
 • výška područek: 62cm
 • výška područek od sedu: 17cm

Rozměry stolu:

 • šířka: 160cm
 • hloubka: 80cm
 • výška: 65cm

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem skladu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.