ZAHRADNÍ SET – EXKLUZIVNÍ JÍDELNÍ SESTAVA FLAVIO PRO 8 OSOB, PŮLKULATÝ ŠEDÝ UMĚLÝ RATAN
Kód LT755_LT750_18_AL4
Barva Šedá
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 8
Počet stolů 1
Deska stolu Obdélník
Druh ratanu Pulkulatý
Barva polstrů Tmavě šedá
59 990 Kč
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu - jídelní souprava Flavio je luxusní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Tento zahradní set nabízí příjemné posezení pro 8 osob, sestává z obdélníkového stolu, dlouhého 220cm a osmi velmi pohodlných křesel. Tento zahradní set zdaleka nejlepší jídelní sestavou z umělého ratanu, jakou máme v nabídce, a jakou jsme kdy historicky měli. A navíc je tento zahradní nábytek neuvěřitelně pohodlný.

Narozdíl od jiných zahradních setů z umělého ratanu, mají totiž křesla této jídelní soupravy nejen podsedáky, ale i zádové polstry. Díky nim, mírnému sklonu zádové opěrky, její nadstandardní výšce a též díky dostatečné šířce a hloubce sedu se v zahradním ratanovém křesle Flavio sedí tak příjemně, že nebudete chtít vstát. Nadstandardně vysoké polstry (7cm) jsou potaženy voděodolnou látkou z olefinu, která vyniká pevností, stálobarevností, je odolná proti skvrnám, plísním, oděru a slunečnímu záření.

p>DÁREK

Jako poděkování za nákup od nás k zahradnímu setu Flavio dostanete zdarma ochranný nanotechnologický sprej Nanoway.

Umělý ratan LTC je kvalitní polyethylenové vlákno vyrobené z panenského materiálu, žádný recyklát. Proto je náš umělý ratan barevně odolný, pružný, bez problému zvládá nejen slunce a déšť, ale i vodu z bazénu. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými vlákny umělého ratanu. Díky ruční výrobě je každý kus našeho zahradního nábytku originálem. Jedná se o půlkulatý umělý ratan, který je pevnější a odolnější než plochý umělý ratan a dodává zahradnímu nábytku přirozenější vzhled. Výplet z vláken umělého ratanu v různých odstínech šedé barvy rozehrává rafinovanou hru světla a stínu, efektně měnící vzhled zahradního setu v průběhu dne podle intenzity nasvícení.

Ratanový zahradní nábytek LTC má pevnou konstrukci z tlustostěnného duralu, která je ručně svařována v ochranné atmosféře. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je dále opatřena práškovou barvou a ručně opletena umělým ratanem. Neprodáváme ratanový zahradní nábytek montovaný z jednotlivých dílů – jednak nevypadá dobře, jednak spoje rychle podléhají zkáze a takový levný zahradní nábytek moc dlouho nevydrží. Výjimkou z tohoto pravidla jsou u LTC nohy jídelních stolů – tam to prostě kvůli dopravě jinak nejde.

Polstry a polštáře ratanového zahradního nábytku LTC jsou potaženy kvalitní polyesterovou tkaninou, která je voděodolná a odolává navíc i plísním a slunci. Přesto je na dotyk příjemná a nabízí příjemné posezení i v plavkách. Potahy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Nesmí se sušit v sušičce. Samy rychle vyschnou. Barvy polstrů volíme tak, aby byly praktické na údržbu.

Pro zahradní nábytek LTC zásadně používáme tvrzené sklo, které je bezpečné pro naše zákazníky. Při rozbití se totiž rozpadne na spoustu malých kousků, jako je tomu např. u oken automobilů. Bezpečné sklo na desce stolu je o trochu menší než plocha stolu, aby při pohybu v blízkosti stolu nehrozilo jeho rozbití. Sklo má zaoblené rohy a hrany. Sklo je k desce stolu z umělého ratanu připevněno přísavnými úchytkami.

K zahradnímu nábytku z umělého ratanu rozhodně doporučujeme přikoupit krycí plachtu. Ta spolehlivě ochrání ratanový zahradní nábytek nejen před deštěm, ale i před UV zářením. Používáním ochranné plachty tak výrazně prodloužíte životnost UV filtru obsaženého v umělém ratanu a tím násobně prodloužíte životnost zahradního nábytku LTC.

Sprej Nanoway ratan: tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu umělého ratanu před UV zářením a znečištěním. Ratanový zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro nábytek z umělého ratanu, resp. z plastu. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Hliníkový zahradní stůl Flavio dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního křesla:

 • šířka křesla: 62cm
 • hloubka křesla: 72cm
 • výška křesla: 94cm
 • výška područek: 66cm
 • výška područek od sedu: 16cm
 • výška sedu: 41cm + 7cm polstr
 • šířka sedu: 53cm
 • výška zádové opěrky od sedu: 47cm
 • hloubka sedu: 50cm

Rozměry zahradního stolu:

 • délka: 220cm
 • hloubka: 100cm
 • výška: 75cm

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.