ZAHRADNÍ POLOHOVATELNÉ KŘESLO PRINCESS S VYSOKOU OPĚRKOU, KULATÝ ŠEDOBÉŽOVÝ RATAN A HLINÍK
Kód PRICHAI01_K
Materiál Umělý ratan
Barva Šedobéžová
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 1
Polstry Ano
Šířka křesla 74 cm
Hloubka křesla 86 cm
Výška křesla 104 cm
Výška sedu 46 cm
Nosnost 150 kg
Druh ratanu Půlkulatý
Hloubka sedu 52 cm
Barva polstrů Antracit
Výška zádové opěrky od sedu 58 cm
10 990 Kč
momentálně nedostupné
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu polohovatelné křeslo Princess je luxusní sezení určené k venkovnímu posezení na zahradě, terase či u bazénu. Zahradní křeslo lze používat buď samostatně, nebo jej přikoupit k sedacím soupravám řady Princess. Obrovskou výhodou je vysoká zádová opěrka s pohodlným polstrováním, které u většiny zahradních křesel nenajdete. Její výška je 65cm od vrchní části podsedákového polstru!

Křeslo je polohovatelná. V područce je zabudovaný systém podobný zařízení pro sklápění sedadel v letadle. Takže máte-li chuť, můžete si opěradlo sklopit tak, jak Vám to vyhovuje, a užít si relaxaci.

Toto zahradní křeslo chytře kombinuje výhody hliníkového zahradního nábytku a umělého ratanu. Výplet umělým ratanem je proveden kvalitním polyethylenovým vláknem vyrobeným z panenského materiálu, nejedná se o recyklát, který by neměl patřičné vlastnosti. Proto je náš umělý ratan barevně odolný, pružný, bez problému zvládá nejen slunce a déšť, ale i vodu z bazénu. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými vlákny umělého ratanu. Díky ruční výrobě je každý kus našeho zahradního nábytku originálem. Jedná se o půlkulatý umělý ratan, který je pevnější a odolnější než plochý umělý ratan a dodává zahradnímu nábytku přirozenější vzhled. Výplet z vláken umělého ratanu v různých odstínech šedé a béžové barvy rozehrává rafinovanou hru světla a stínu, efektně měnící vzhled zahradního setu v průběhu dne podle intenzity nasvícení.

Tento ratanový zahradní nábytek má pevnou konstrukci z tlustostěnného duralu, která je ručně svařována v ochranné atmosféře. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je dále matně lakována práškovou barvou v odstínu antracit a z větší části ručně opletena umělým ratanem. Výjimkou jsou nejexponovanější místa, kde v praxi dochází k nejrychlejší degradaci umělého ratanu: područky a nohy. Tyto části křesla jsou čistě hliníkové, bez umělého ratanu. Toto zahradní křeslo tak spojuje to nejlepší z obou světů, jak hliníkového zahradního nábytku, tak i umělého ratanu. Není tak uniformní, jako bývá hliníkový zahradní nábytek a přitom vydrží mnohem déle, než běžný nábytek z umělého ratanu.

Polstr a polštář ratanového zahradního křesla je potažen kvalitní polyesterovou tkaninou, která je voděodolná a odolává navíc i plísním a slunci. Přesto je na dotyk příjemná a nabízí příjemné posezení i v plavkách. Křeslo má svůj podsedák a zádový polštář, jejichž potah je propojený, aby zůstávaly na svém místě i při větrném počasí. Tomu navíc pomáhá též upevnění zádového polstru ke konstrukci opěrky. Potah je snímatelný (má otvory na zip, kterými vyjmete výplně) a pratelný na 40°C bez aviváže. Nesmí se sušit v sušičce. Sám rychle vyschne. Barvy polstrů volíme tak, aby byly praktické na údržbu.

Polstry ratanového zahradního křesla má výplň z husté paměťové pěny. Tento zahradní nábytek má výšku podsedáku 8cm, sezení v něm je proto pohodlné a příjemné i po dlouhé hodiny. Zádový polštář má tloušťku 10cm, pěnový vnitřek má před sebou i za sebou obal z měkčí vrstvy dutého vlákna. Díky tomu je zádová opěrka o trochu měkčí než podsedák a polštář má zaoblený tvar. Paměťová pěna je hustá a tvrdá, aby se příliš snadno neproseděla a držela výšku. Výplň polstrů je obalena pevnou netkanou textilií. Polstry ratanového zahradního nábytku LTC jsou odolné vůči plísním a vlhku.

Křeslo dodáváme jako jeden celek, nečeká vás tedy žádná montáž, jen jej vybalíte z kartonu a můžete si hned užívat zahradní pohodu.

Sprej Nanoway ratan: tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu umělého ratanu před UV zářením a znečištěním. Ratanový zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro nábytek z umělého ratanu, resp. z plastu. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg. Nosnost do 150kg platí na každé místo k sezení v tomto zahradním setu.

Rozměry křesla:

  • šířka: 74cm
  • hloubka: 86cm
  • výška: 106cm
  • výška sedu: 36cm + 8cm polstr
  • vnitřní hloubka sedu: 55cm + 10cm polstr
  • výška područek: 62cm
  • výška područek od sedu: 17cm

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem skladu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.