VODĚODOLNÁ LÁTKA ŽLUTÁ 1BM
Kód YELLOW
170 Kč
skladem
POPIS

Látku prodáváme na běžné metry, šíře látky je 1,52m.

Chcete-li si k zahradnímu nábytku vyrobit druhou sadu potahů polstrů z jiné barvy, vyrobit si další polštářky, sladit stříšku své zahradní houpačky s naší sedací soupravou a podobně, rádi Vám to umožníme. Voděodolnou látku žluté barvy, používanou pro výrobu polstrů pro zahradní nábytek lze u nás zakoupit samostatně v metráži. Běžný metr látky je široký 1,52m. Pokud tedy například objednáte 5ks, dostanete jeden kus látky dlouhý 5m a široký 1,52m.

Materiál látky: polyester. Kromě voděodolnosti vyniká tento materiál pevností, stálobarevností a je odolný proti oděru. Je třeba prát bez aviváže, maximálně na 40°C, aby byly zachovány vlastnosti látky.

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.