VENKOVNÍ SVĚTELNÝ ŘETĚZ NA 10KS ŽÁROVEK E27, DÉLKA 6M, NASTAVITELNÝ, BÍLÝ
Kód OPT-5055
Závit/patice E27
Napájení 220-240
Záruční lhůta 24
Certifikáty CE, RoHs
Třída vodotěsnosti IP65
Výrobce Optonica
949 Kč
skladem
POPIS

Světelná girlanda s objímkami E27 o délce 6m určená pro venkovní použití. Tento světelný řetěz má 10 samostatných objímek E27 s gumovou izolací, díky které jsou objímky chráněny před vniknutím vody. Tuto girlandu je možné vzájemně propojovat, lze tak vytvořit až 200m dlouhý světelný řetěz s maximálním příkonem 1100W. Do jedné objímky lze montovat žárovku s maximálním příkonem 40W.

Celková délka světelného řetězu je 6m, z toho 1,15m od posledního závěsu pro žárovku měří přívodní kabel s koncovkou do zásuvky. Rozestupy mezi jednotlivými žárovkami jsou 50cm.

Světelný řetěz je na obou stranách ukončen zaizolovaným konektorem. K jednomu z nich připojíte napájecí kabel, který je součástí balení. K druhému konektoru můžete připojit další světelný řetěz z této produktové řady a tím jej prodloužit.

Nad každým závěsem pro žárovku má tento světelný řetěz otvor, sloužící jako poutko pro připevnění. Podle potřeby jej můžete připevnit na háček, hřebík anebo poutkem provléct vodící drát, na němž bude řetěz viset.

Venkovní světelné řetězy jsou oblíbené jako stylové osvětlení terasy, pergoly, zahrady, párty stanů a díky možnosti propojení také jako osvětlení vánočních stromů ve městech a obcích. Do těchto světelných girland se skvěle hodí naše barevné a retro led žárovky.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.