ROZKLÁDACÍ HLINÍKOVÝ ZAHRADNÍ STŮL GERARDO KERAMIKA 205/265CM X 103CM, ŠEDÝ, PRO 8-10 OSOB
Kód 022_GERA
35 990 Kč
skladem
POPIS

Hliníkový zahradní nábytek - rozkládací zahradní stůl Gerardo je ideální volbou pro venkovní stolování na zahradě, terase či u bazénu. K tomuto velkému obdélníkovému zahradnímu stolu se v rozloženém stavu bez problému vejde 10 dospělých. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

ZPĚTNÝ BONUS PRO FIRMY:

Do 30. listopadu dokážeme u tohoto zahradního nábytku, v případě, že bude objednán na IČO, zajistit přes partnerský B2B program zpětný bonus 3 700 Kč!

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována elegantní šedou barvou.

Rozkládací zahradní stůl Gerardo má rám z hliníku a deska stolu sestává z keramických dlaždic s dezénem dřeva. Takže máte krásný vzhled dřeva, ale nemusíte ho udržovat. V tomto krásném zahradním stole se tak spojilo to nejlepší ze 2 světů. Výhodou keramické desky stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, keramická deska však tento zahradní stůl více než dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru.

Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí. Vzhledem k velikosti a váze zahradního stulu je nutné, aby stál na rovině, jinak může dojít k jeho poškození. Vyrovnání stolu pomůže nastavitelná délka nohou pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu - viz fotogalerie.

Rozkládací zahradní hliníkový stůl Gerardo má důmyslný poloautomatický mechanismus rozkládání, díky němuž může stůl rozložit i jeden člověk, a to bez toho, aby se vůbec dotkl středové desky, která nastavuje délku stolu. Stačí jen odjistit pojistky, které zajišťují stůl ve stávající poloze. Tyto pojistky jsou dvě, nacházejí se pod deskou stolu kousek od od nohy směrem ke středu stolu, a jsou na opačných stranách v diagonálně. Pro lepší orientaci jsme pro Vás tyto pojistky přidali do fotogalerie - fotka s prstem ukazuje odjištěnou pojistku, bez prstu zajištěnou pojistku. Po odjištění pojistek stačí táhnout jeden konec stolu směrem od středu. Oba konce stolu se rozpojí a mezi nimi se objeví nový střed, který se sám zvedne tak, aby lícoval s deskou stolu. Jakmile do sebe desky stolu zapadnou, je třeba opět zajistit pojistky, aby nedošlo k nechtěnému složení stolu, a je hotovo. Složení stolu pak probíhá obdobně.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Gerardo

  • délka ve složeném stavu: 205cm
  • délka v rozloženém stavu: 265cm
  • šířka: 103cm
  • výška: 76cm

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš zahradní nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.