PLASTOVÝ ZAHRADNÍ STŮL 140X80CM SEVILLA HNĚDÝ VZHLEDOVÉ VADY
Kód T_SEVILLA_VADA
Materiál Plast
Barva Hnědá
2 300 Kč Původní cena: 3 180 Kč Ušetříte: 880 Kč
POPIS

U tohoto plastového stolu je poškrábaná deska stolu - viz fotogalerie. Skladem je 1ks.

I plastový stůl může vypadat skvěle – elegantní plastový stůl Sevilla s dezénem umělého ratanu pro 4-6 osob. Tento zahradní stůl je vyroben z kvalitního plastu a vyniká pevnou konstrukcí. Deska stolu je navíc zespodu zpevněna hliníkovými rozpěrami. Dodáváme v rozloženém stavu, montáž je velmi snadná, stačí jen „zakliknout“ nohy do příslušných otvorů v desce stolu a je hotovo.

Plastový zahradní stůl Madrid je odolný vůči vlivům počasí, proto je ideálním zahradním nábytkem ať už pro soukromé použití, či na zahrádky restaurací, kaváren a hotelů. Ppři objednání většího množství stolů lze jednat o množstevní slevě.

Stoly lze skvěle kombinovat s našimi plastovými židlemi s dezénem umělého ratanu, nebo rovnou koupit některou z jídelních sestav.

Rozměry:

  • šířka: 140cm
  • hloubka: 80cm
  • výška: 75cm
  • výška pod desku stolu: 67cm

Důležité upozornění: Barva nábytku se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.