OCHRANNÝ SPREJ NA UMĚLÝ RATAN NANOWAY RATAN 250ML
Kód SPREJ
369 Kč
skladem
POPIS

NANOWAY+ RATAN je specificky vyvinutý jako NANO ochrana a obnova nábytku z umělého rattanu. Díky svému speciálnímu složení v jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění, UV a následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Po aplikaci je povrch nádherně vyleštěný bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní saténově lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění, vodě, otiskům rukou, usazování prachu, UV záření, usazováním špíny, mastným filmům, atd. Vytvořená ochranná vrstva vytváří hygienický povrch. Tento produkt je vyroben v České republice a byl vyvinut ve spolupráci s vědci a vývojovými pracovníky z Masarykovy univerzity.

Vlastnosti:

 • Dlouhodobá vynikající ochrana
 • Prevence proti špíně a znečištění
 • Výrazně prodlužuje čistotu povrchu
 • Rychlé odpařování
 • Díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění
 • Jednoduchá a snadná aplikace

Popis:

Speciální prostředek NANOWAY+ RATAN se výrazně liší od silikonových přípravků, NANOWAY+ RATAN se může používat i na citlivé a speciální plasty. Díky svému složení výrazně snižuje náklady na údržbu a čištění formou ochrany a tím výraznému snížení frekvence následného čistění a nákladů na práci. Není mastný, nechytá se na něj prach (je antistatický), neobsahuje ředidla a hlavně neodráží sluneční světlo a neoslňuje. Vytvořený film vytváří hygienický povrch s dlouhým intervalem čištění.

NANOWAY+ RATAN regeneruje matné a od UV záření poškozené plasty (šedivé). Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií, které plasty poškozují.

Použití::

Vzhledem k neustále rostoucímu podílu plastů je uplatnění NANOWAY+ RATAN obrovské. Umělý ratanový nábytek (sedací soupravy, stoly, křesla, lavice), plastový nábytek a ostatní plastové či PVC povrchy. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Aplikace NANOWAY+ RATAN

 • Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích,
 • které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat.
 • Ruční aplikace: rozprašovač, hadřík (mikrovlákno) nebo houbička (mikrovlákno)
 • Nastříkejte nebo naneste rovnoměrně na povrch, vyčistěte a nechte zaschnout
 • Můžete suchým hadříkem přeleštit
 • Pokud bude porézní plast nebo guma produkt absorbovat, aplikujte opakovaně
 • Velmi znečištěné povrchy nejdříve očistěte nechejte uschnout, poté aplikujte NANOWAY+ RATAN

Skladování a uchování:

Přípravek musí být skladován na suchém a chladném místě (+10°C - +25°C) určené k tomuto účelu a v uzavřených obalech k tomu určených v bezpečnostním listě. Při splnění těchto podmínek je doba trvanlivosti produktu 24 měsíců od data výroby.

Bezpečnost:

Neobsahuje ředidla a není hořlavý. Bez obsahu karcinogeních látek. Obsahuje 1,2- benzoisothiazol-3(2H) -on+. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požití volejte lékaře.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.