KONFERENČNÍ STOLEK Z UMĚLÉHO RATANU CONCHETTA
Kód 0511_BR_TABLE
Kolekce Concetta
Barva Hnědá
Funkce Odpočinková
Konstrukce z Duralu (hliník)
Deska stolu Obdélník
Šířka stolu 110 cm
Hloubka stolu 72 cm
Výška stolu 36 cm
Průplet pod sklem Ano
Druh ratanu Plochý
Šířka ratanu 8 mm
5 846 Kč Původní cena: 8 990 Kč Ušetříte: 3 144 Kč
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu – konferenční stolek Concetta je součástí modulového systému Concetta - lze skvěle kombinovat s ostatními prvky série Concetta ve stejné barvě. Konferenční stolek má pod deskou praktický odkládací prostor. Bezpečné sklo na desce stolku je o trochu menší než plocha stolku, aby při pohybu v blízkosti stolku nehrozilo jeho rozbití. Sklo má zaoblené rohy a hrany. Sklo je k desce stolku z umělého ratanu připevněno přísavnými úchytkami.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan je kombinací světle a tmavě hnědých proužků, což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Tento ratanový nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Sklo je bezpečné, tvrzené, při rozbití se rozpadne na malé kousky jako u oken automobilů.

Konferenční stolek:

  • šířka: 110cm
  • hloubka: 72cm
  • výška: 36cm

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.