HLINÍKOVÝ ZAHRADNÍ STŮL FLORANCE 180CM KERAMICKÁ DESKA A 6 POLOHOVACÍCH KŘESEL SARDINIA
Kód 812_FLORA_80100_6_AL4
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 6
Počet stolů 1
Deska stolu Obdélník
31 990 Kč
skladem
POPIS

Kovový zahradní nábytek - tato zahradní jídelní sestava je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Tento zahradní set nabízí příjemné posezení pro 6 osob, sestává z prostorného obdélníkového zahradního stolu Florance dlouhého 180cm a šesti polohovacích křesel Sardinia. Kovový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci. V případě zahradního stolu je vyrobena z duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. V případě zahradního křesla je konstrukce ocelová. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována šedou barvou.

Zahradní stůl Florance má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována šedou barvou. K tomuto velkému obdélníkovému zahradnímu stolu se bez problému vejde 6 dospělých a díky prodloužené délce na 180cm se u něj nebudete tísnit, jak to u jiných stolů pro 6 osob někdy bývá.

Zahradní stůl Florance má rám z hliníku a deska stolu sestává z celistvé keramické desky s dezénem leštěného kamene. Velikost keramické desky u tohoto zahradního stolu je naprostým unikátem. Zatímco u jiných keramických stolů je deska řešena jednotlivými dlaždicemi kladenými vedle sebe, u tohoto stolu je jedna velká keramická deska, takže vzhled desky stolu neruší žádné přechody. Výhodou keramické desky stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, keramická deska však tento zahradní stůl dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru.

Díky tomu, že zahradní stůl má nohy přímo v rozích, je prostor pro stolování maximálně využit. Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Florance

 • délka: 180cm
 • šířka: 90cm
 • výška: 75cm

Zahradní polohovací křeslo Sardinia má rám z oceli a sedadlo je vyrobeno z textilenu. Textilen je extrémně odolná tkanina z pevně tkaného polyesteru. Každé vlákno polyesteru je potaženo PVC a tepelně vytvrzeno. Díky tomuto procesu je Textilen zvláště vhodný pro venkovní použití za jakéhokoliv počasí a je též odolný před oděrem, vyblednutím a poškozením sluncem.

Zahradní křeslo Sardinia je pohodlné a dobře promyšlené. Sklon opěrky zad si sami nastavíte tak, jak vám vyhovuje. Zádová opěrka je v horní části speciálně vytvarována tak, že podpírá horní část zad nebo krk, podle potřeby a způsobu sezení. Zahradní židle je lehká, snadno se s ní manipuluje. Ovšem je o něco těžší, než hliníkové zahradní židle, takže lépe zvládá větrné počasí. Navíc je skládací, takže při sklizení na zimu zabere malý prostor.

Rozměry zahradního křesla Sardinia

 • šířka křesla: 59cm
 • hloubka křesla: 70cm
 • výška křesla: 110cm
 • výška područek: 68cm
 • výška područek od sedu: 24cm
 • výška sedu: 45cm
 • šířka sedu: 48cm
 • výška zádové opěrky od sedu: 71cm
 • hloubka sedu: 43cm

K zahradní sestavě doporučujeme přikoupit ochrannou plachtu, kterou naleznete v kategorii Ostatní/Krycí plachty. Plachta spolehlivě ochrání zahradní nábytek nejen před deštěm, ale i před UV zářením.

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg. Nosnost do 150kg platí na každé místo k sezení v tomto zahradním setu.

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.