HLINÍKOVÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK ROZKLÁDACÍ STŮL GERARDO 205/265CM A 8 DESIGNOVÝCH KŘESEL JASPER
Kód GERA8JASPD_K
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 8
Počet stolů 1
Deska stolu Keramická, rozkládací
54 990 Kč Původní cena: 64 990 Kč Ušetříte: 10 000 Kč
skladem
POPIS

Hliníkový zahradní nábytek - tato zahradní jídelní sestava je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Tento zahradní set nabízí příjemné posezení pro 8 osob, sestává z obdélníkového zahradního stolu Gerardo dlouhého 205cm, který lze rozložit na 265cm a osmi designových křesel Jasper. Tento zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - téměř se o něj nemusíte starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Rozkládací zahradní stůl Gerardo má rám z hliníku a deska stolu sestává z keramických dlaždic s dezénem dřeva. Takže máte krásný vzhled dřeva, ale nemusíte ho udržovat. V tomto krásném zahradním stole se tak spojilo to nejlepší ze 2 světů. Výhodou keramické desky stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, keramická deska však tento zahradní stůl více než dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru.

Tento hliníkový zahradní stůl má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována elegantní šedou barvou.

Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí. Vzhledem k velikosti a váze zahradního stolu je nutné, aby stál na rovině, jinak může dojít k jeho poškození. Vyrovnání stolu pomůže nastavitelná délka nohou pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu - viz fotogalerie.

Rozkládací zahradní hliníkový stůl Gerardo má důmyslný poloautomatický mechanismus rozkládání, díky němuž může stůl rozložit i jeden člověk, a to bez toho, aby se vůbec dotkl středové desky, která nastavuje délku stolu. Stačí jen odjistit pojistky, které zajišťují stůl ve stávající poloze. Tyto pojistky jsou dvě, nacházejí se pod deskou stolu kousek od nohy směrem ke středu stolu, a jsou na opačných stranách v diagonále. Pro lepší orientaci jsme pro Vás tyto pojistky přidali do fotogalerie - fotka s prstem ukazuje odjištěnou pojistku, bez prstu zajištěnou pojistku. Po odjištění pojistek stačí táhnout jeden konec stolu směrem od středu. Oba konce stolu se rozpojí a mezi nimi se objeví nový střed, který se sám zvedne tak, aby lícoval s deskou stolu. Jakmile do sebe desky stolu zapadnou, je třeba opět zajistit pojistky, aby nedošlo k nechtěnému složení stolu, a je hotovo. Složení stolu pak probíhá obdobně.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Gerardo

 • délka ve složeném stavu: 205cm
 • délka v rozloženém stavu: 265cm
 • šířka: 103cm
 • výška: 76cm

Designové křeslo Jasper je perfektní sezení určené nejen do interiéru, ale i k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Toto designové křeslo je bezúdržbové a odolné proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádalo o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Toto unikátní zahradní křeslo má skořepinové sedadlo odlité z pevného, odolného plastu. Konstrukce sedadla je robustní, tloušťka speciálního plastu osciluje mezi 10-8mm. Díky tomu celé křeslo váží 6,5kg a má zvýšenou nosnost 150kg. Křeslo má elegantní tmavě šedou barvu.

Celé sedadlo designového křesla Jasper, včetně zádové opěrky a područek, je pokryto otvory, které zajišťují odvětrání a zajišťují, že se v tomto křesle nebudete potit. Tyto otvory mají i další funkce ve vztahu k vlivům počasí. Voda z letní přeháňky jimi rychle odteče a křeslo brzy uschne. Zároveň jimi snadno projde vítr a nerozfouká Vám křesla po zahradě. Designové křeslo Jasper na první pohled zaujme jemnou elegancí a díky svým rozměrům, nosnosti, mírně zvýšenému sedu a ideálnímu sklonu zádové opěrky je velmi pohodlné. Kdo ho jednou vyzkouší, bude Vám ho závidět.

Rozměry zahradního křesla Jasper

 • šířka křesla: 56cm
 • hloubka křesla: 60cm
 • výška křesla: 82cm
 • výška područek: 67cm
 • výška područek od sedu: 23cm
 • výška sedu: 46cm
 • šířka sedu: 51cm
 • výška zádové opěrky od sedu: 38cm
 • hloubka sedu: 48cm

Z přepravních důvodů dodáváme toto křeslo v demontu - zvlášť sedák a nohy. Montáž je rychlá a jednoduchá, osmi šrouby připevníte nohy k sedáku. Spojovací materiál a nářadí jsou součástí balení.

DÁREK

Jako poděkování za nákup od nás k zahradnímu setu dostanete zdarma ochranný nanotechnologický sprej Nanoway. Tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu plastu před UV zářením a znečištěním. Pokud jsou designová křesla Jasper používána ve venkovním prostředí, je nutné je 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro plastové části zahradního nábytku.

K zahradní sestavě doporučujeme přikoupit ochrannou plachtu, kterou naleznete v kategorii Ostatní/Krycí plachty. Plachta spolehlivě ochrání zahradní nábytek nejen před deštěm, ale i před UV zářením.

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg. Nosnost do 150kg platí na každé místo k sezení v tomto zahradním setu.

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.