HLINÍKOVÝ ROZKLÁDACÍ STŮL GERARDO 205/265CM A 8 STOHOVATELNÝCH POLSTROVANÝCH KŘESEL JONY
Kód GERA8JONY_K
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 10
Počet stolů 1
Deska stolu Keramická, rozkládací
59 990 Kč
skladem
POPIS

Hliníkový zahradní nábytek - tato zahradní jídelní sestava je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Tento zahradní set nabízí příjemné posezení pro 8 osob, sestává z obdélníkového zahradního stolu Gerardo dlouhého 205cm, který lze rozložit na 265cm a osmi stohovatelných polstrovaných křesel Jony. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - téměř se o něj nemusíte starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována elegantní šedou barvou.

Rozkládací zahradní stůl Gerardo má rám z hliníku a deska stolu sestává z keramických dlaždic s dezénem dřeva. Takže máte krásný vzhled dřeva, ale nemusíte ho udržovat. V tomto krásném zahradním stole se tak spojilo to nejlepší ze 2 světů. Výhodou keramické desky stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, keramická deska však tento zahradní stůl více než dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru.

Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí. Vzhledem k velikosti a váze zahradního stolu je nutné, aby stál na rovině, jinak může dojít k jeho poškození. Vyrovnání stolu pomůže nastavitelná délka nohou pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu - viz fotogalerie.

Rozkládací zahradní hliníkový stůl Gerardo má důmyslný poloautomatický mechanismus rozkládání, díky němuž může stůl rozložit i jeden člověk, a to bez toho, aby se vůbec dotkl středové desky, která nastavuje délku stolu. Stačí jen odjistit pojistky, které zajišťují stůl ve stávající poloze. Tyto pojistky jsou dvě, nacházejí se pod deskou stolu kousek od nohy směrem ke středu stolu, a jsou na opačných stranách v diagonále. Pro lepší orientaci jsme pro Vás tyto pojistky přidali do fotogalerie - fotka s prstem ukazuje odjištěnou pojistku, bez prstu zajištěnou pojistku. Po odjištění pojistek stačí táhnout jeden konec stolu směrem od středu. Oba konce stolu se rozpojí a mezi nimi se objeví nový střed, který se sám zvedne tak, aby lícoval s deskou stolu. Jakmile do sebe desky stolu zapadnou, je třeba opět zajistit pojistky, aby nedošlo k nechtěnému složení stolu, a je hotovo. Složení stolu pak probíhá obdobně.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Gerardo

 • délka ve složeném stavu: 205cm
 • délka v rozloženém stavu: 265cm
 • šířka: 103cm
 • výška: 76cm

Zahradní křeslo Jony je naprostým unikátem v zahradním nábytku. Má rám z hliníku a sedadlo s opěradlem jsou vypolstrovány rychleschnoucí pěnou a potaženy textilenem. Rychleschnoucí pěna QDF má jinou strukturu než běžná pěna. Má větší, otevřené otvory, umožňují rychlý odtok vody a průchod vzduchu, tudíž polstry z rychleschnoucí pěny vyschnou mnohem rychleji, než běžná pěna. Textilen je extrémně odolná tkanina z pevně tkaného polyesteru. Každé vlákno polyesteru je potaženo PVC a tepelně vytvrzeno. Díky tomuto procesu je Textilen zvláště vhodný pro venkovní použití za jakéhokoliv počasí a je též odolný před oděrem, vyblednutím a poškozením sluncem.

Zahradní křeslo Jony je zdaleka nejlepším hliníkovým zahradním křeslem z naší nabídky. Vždyť kdo by nechtěl mít čalouněné křeslo na zahradě? Takové, ve kterém se pohodlně sedí, hezky v měkkém, a které přitom vydrží vlivy počasí a není třeba se o něj starat? Tak to je přesně Jony – unikátní čalouněné, polstrované zahradní křeslo, jaké u konkurence jen stěží najdete. A pokud náhodou ano, nedoplatíte se za něj. Tato zahradní židle je velmi lehká, snadno se s ní manipuluje. Stohování je snadné, ale je třeba dát pozor, aby nedošlo k oděru konstrukce.

Rozměry zahradního křesla Jony

 • šířka křesla: 56,5cm
 • hloubka křesla: 57cm
 • výška křesla: 91cm
 • výška područek: 62cm
 • výška područek od sedu: 19cm
 • výška sedu: 43cm
 • šířka sedu: 48cm
 • výška zádové opěrky od sedu: 50cm
 • hloubka sedu: 45cm

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg. Nosnost do 150kg platí na každé místo k sezení v tomto zahradním setu.

K zahradní sestavě doporučujeme přikoupit ochrannou plachtu, kterou naleznete v kategorii Ostatní/Krycí plachty. Plachta spolehlivě ochrání zahradní nábytek nejen před deštěm, ale i před UV zářením. Další výhodou krycí plachty je ochrana před větrem. Hliníkový zahradní nábytek je velmi lehký, zejména křesla. Při velmi silném větru by vám mohla začít poletovat po zahradě. To se pod krycí plachtou nestane.

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.