K montáži (levné)

Levné sedací soupravy z umělého ratanu určené k montáži jsou sestavené z plochých dílů vypletených umělým ratanem, které se spojují šrouby (součást balení). Sedací souprava je tedy rozložená podobně jako nábytek z Ikea, a je třeba si jej po převzetí sestavit. Díky tomu se však výrazně ušetří na dopravě, a proto je tento nábytek z umělého ratanu tak levný.

Nevýhodou těchto levných sedacích souprav jsou mírně vystupující šroubované spoje, které jsou při bližším zkoumání vidět – prohlédněte si detailní fotografie produktů.

Ratanové sedací soupravy jsou vyrobené z kvalitního umělého ratanu. Jedná se o panenský materiál, žádný recyklát, ale původní materiál s unikátními vlastnostmi – UV filtrem pro barevnou stálost, pružností, díky které je náš zahradní ratanový nábytek mrazuvzdorný, originální umělý ratan je bezúdržbový – stačí ho omýt vodou.

Při výběru nábytku z umělého ratanu v této kategorii věnujte pozornost popiskám produktů. Většina levných sedacích souprav má konstrukci z oceli a je proto vhodná pro použití pod střechou. V ceně těchto levných sedacích souprav z umělého ratanu jsou zahrnuty polštáře z husté pěny používané do matrací proti prosezení, potažené speciální voděodolnou textilií s nanovláknem, která zabraňuje vsáknutí dešťové vody do polštářů. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.


Vyhledávač dle kódu
Facebook
 
 
Přihlášení